KONST / Litografier / Färglitografier 14198212
nr 1419 8212
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Färglitografier, 2 st, Alain Berck-Vitz (f. 1943), Signerade, 75-upplaga. Färglitografi. Bladets mått: 46x43-52x44cm, yttermått inklusive ram: 56-53-62x54cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:47:46
100 kr
150 kr